Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

crockpot meals

670 results for “crockpot meals”

Stouffer's Turkey Tetrazzini - 12oz

$3.59($0.30/ounce)

Lean Cuisine Frozen Chicken Fajita Quesadilla - 5oz

$3.49($0.70/ounce)
4.1(61)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Egg Bites - 8.39oz/4ct - Good & Gather™

Counter Lazy Lasagna - 20oz

$9.99
4.7(86)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Scott & Jon's Cajun-Style Alfredo with Shrimp - 9.6oz

$4.59($0.48/ounce)
4.3(125)
Loved for: restaurant-quality taste
SNAP EBT eligible

Counter 3 Cheese Chicken Alfredo - 20oz

Counter Taco Mac & Cheese - 20oz

$9.99

Amy's Frozen Roasted Vegan Gluten Free Sweet Potato & Coconut Curry - 8.3oz

$6.29($0.76/ounce)

Chicken Pot Pie - 30oz - Good & Gather

$13.99($0.47/ounce)
4.1(47)
Loved for: flaky crust
SNAP EBT eligible

Chicken Enchiladas - 14oz - Good & Gather

$6.99($0.50/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(57)
Loved for: filling
SNAP EBT eligible

Sponsored

Deep Indian Kitchen Gluten Free Chicken Biryani - 9oz

P.F. Chang's Size Pork Dumplings - 18.2oz

$7.59($0.42/ounce)

Chicken Fried Rice - 12oz - Good & Gather™

$6.99($0.58/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(37)
SNAP EBT eligible

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Devour All Day Breakfast Steak n' Eggs with Gravy - 9oz

$3.59($0.40/ounce)

Banquet Frozen Chicken Pot Pie - 7oz

$0.99($0.14/ounce)

Dolly Parton's Frozen Beef Pot Roast Meal - 11oz

$4.39($0.40/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.