Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fresh chicken legs

233 results for “fresh chicken legs”

Tyson Boneless Skinless Chicken Breast With Rib Meat - 3lbs - price per lb

$11.97 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Japanese Kamuela Cucumbers - 3ct/1lb

$5.59($0.35/ounce)

Applegate Organics Chicken Strips - Frozen - 8oz

$9.59($1.20/ounce)

Tyson All Natural Fresh Premium Whole Young Chicken - 5.5lbs - price per lb

$9.95 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Chicken Broth Base - 8oz - Good & Gather™

$3.89

No Antibiotics Ever Air Chilled  Whole Chicken - 3.50-5.0lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.95 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

Smart Chicken Ground Chicken - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Frozen Thai-Inspired Seasoned Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)

Perdue Harvestland Organic Chicken Breast Tenders - 0.8-1.35lbs - price per lb

$9.84 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - price per lb - Good & Gather™

$11.97 max price($3.99/lb)
was $4.49/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

Sponsored

Pulmuone Chicken Pad Thai Meal Kit - 19.5oz

Perdue Chicken Wings Antibiotic Free - 1.4-2lbs - price per lb

$7.98 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Jennie-O Italian Chub Boneless Turkey - 16oz

Perdue Shortcuts Strips Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Chicken Thigh in BBQ Sauce - 16oz - Good & Gather™

$6.99

Tyson Garlic and Herb Chicken Breast Filet - 12oz

$5.99($0.50/ounce)

Tyson Ready To Cook Restaurant Style Crispy Nugget - Frozen - 40oz

Perdue Shortcuts Boneless Skinless Garlic Herb Chicken Breasts - 1.5lbs

Birds Eye Stir-Fry Veggies and Sauce Teriyaki - 15oz

$3.39($0.23/ounce)
4(143)
Loved for: quick meal prep
SNAP EBT eligible

Perdue Oven Stuffer Whole Young Chicken - 5-6.25lbs - price per lb

$12.00 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Boneless Butt Roast Pork Shoulder - price per lb - Good & Gather™

$13.53 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Asparagus Spears - 12oz

$6.69($0.56/ounce)
Only at target
4.7(21)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.