Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fried chicken patties

261 results for “fried chicken patties”

P.F Chang's Signature Fried Rice Steam Bag - 16oz

$3.99($0.25/ounce)

All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - Frozen - 64oz - Good & Gather™

$12.99($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(512)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Cheesy Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)
4.3(36)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Yummy Dino Buddies Chicken Breast Nuggets - - 35oz

$9.19($0.26/ounce)
4.6(639)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Rise & Puff Chipotle Chicken Quesadilla - 4.3oz

$3.99
4.1(37)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Perdue Powered High Protein Chicken Strip - Frozen - 20oz

$8.99
PerdueNew at target
4.7(184)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Marie Callender's Chicken Pot Pie - 10oz

$2.99($0.30/ounce)
4.2(5098)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Real Good Foods Low Carb Chicken Strips - Frozen - 20oz

$7.99($0.40/ounce)
reg $8.49
Sale

All Natural Turkey Burger Patties - Frozen - 32oz/6ct - Good & Gather™

$8.99($0.28/ounce)

Sponsored

Foster Farms Buffalo Strips - Frozen - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
Foster FarmsNew at target
4(32)
SNAP EBT eligible

Tyson Trimmed & Ready Boneless & Skinless Chicken Breast - 1-2.11lbs - price per lb

$8.23 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

P.F. Chang's Orange Chicken Meal - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

All Natural Italian-Style Chicken Meatballs - Frozen - 20oz - Good & Gather™

$6.99($0.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(276)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Tyson All Boneless & Skinless Chicken Thighs - 1.26-2.938 lbs - price per lb

$14.47 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson All Natural Chicken Tenderloins - Frozen - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

No Antibiotics Ever Diced & Grilled Chicken Breast - Frozen - 20oz - Good & Gather™

Tyson Trimmed & Ready Thin-Sliced Boneless & Skinless Chicken Breast - 0.76-1.988lbs - price per lb

$6.08 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.