Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frozen chicken alfredo

324 results for “frozen chicken alfredo”

Rao's Made For Home Meat Lasagna Meal -  9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $5.39
Sale

Counter Queso Chicken Mac & Cheese - 10oz

Udi's Gluten Free Frozen Chicken Enchiladas - 28oz

$16.99($0.61/ounce)

Healthy Choice Cafe Steamers Sweet & Sour Chicken - 10oz

$2.99($0.30/ounce)
4.1(433)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

kevin's foods Gluten Free Chicken Burrito Bowl - 9.5oz

$5.99($0.63/ounce)

Pizza Corner Garlic Chicken Alfredo Pizza - 23.61oz: REAL Seal

Lean Cuisine Classic Macaroni and Beef Meal - 9.5oz: No Artificial Flavors

$2.99($0.31/ounce)

Counter Chicken Queso Burrito - 7.2oz

$4.99($0.69/ounce)

Stouffer's Turkey Tetrazzini - 12oz

$3.59($0.30/ounce)

Healthy Choice Frozen Cafe Steamers Turkey Sausage Lasagna Bowl - 10oz

$2.99($0.30/ounce)

Sponsored

Tyson Simple Ingredients Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(290)
Loved for: crispy exterior
SNAP EBT eligible

Thin Crust BBQ Chicken Frozen Pizza - 15.3oz - Good & Gather™

$5.99($0.39/ounce)

Scott & Jon's Cajun-Style Alfredo with Shrimp - 9.6oz

$4.59($0.48/ounce)
4.3(125)
Loved for: restaurant-quality taste
SNAP EBT eligible

Popcorn Chicken - Frozen - 24oz - Good & Gather™

$7.99($0.33/ounce)
4.2(185)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

MiLa Frozen Soup Dumplings - Pork - 8.8oz/10ct

$6.99($0.79/ounce)
4.6(4444)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Hot Pockets Premium Pepperoni Frozen Pizza - 12ct/54oz

$14.99

Evol Protein Bowls Buffalo-Style Chicken Mac Bowl Meal - 12.75 oz

Chicken Salad with Cherries - Good & Gather™ 12oz

$7.69

PuraVida Frozen Disney KidsLife Classic Mac - 6.5oz

$4.99

Jose Ole Chicken & Cheese Double Stuffed Taquitos - 20.8oz

$7.29($0.35/ounce)
4.3(145)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.