Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

giada lentil soup

392 results for “giada lentil soup”

Samyang Buldak Cream Carbonara Spicy Chicken Ramen Noodles - 24.65oz/5ct

Pacific Foods Organic Gluten Free Poblano Pepper & Corn Chowder Soup - 16.3oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Campbell's Condensed Cheddar Cheese Soup - 10.5oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.19($0.21/ounce)

Campbell's Chunky Savory Pot Roast Soup - 18.8oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Gluten Free Red Lentil Rotini - 8oz - Good & Gather™

$2.99($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(333)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Tomato Soup - 42oz/4ct: Vegan, No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

$5.79($0.13/ounce)

Campbell's Italian Style Wedding Soup - 16.1oz: Good Source of Fiber

$2.49
reg $3.19
Sale

Southwest Hatch Chile Chowder - 24oz - Good & Gather™

Samyang Buldak Quattro Cheese Spicy Chicken Ramen Noodles - 25.55oz/5ct

Sponsored

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup - 42oz/4ct

$5.79
4.7(1952)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Goya Black Bean Soup - 15oz

$2.19($0.15/ounce)
4.5(43)
Loved for: fantastic taste
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Bunny Pasta & Chicken Broth Soup - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
4(59)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Swanson 100% Natural Gluten Free Chicken Broth - 14.5 oz

$1.39($0.10/ounce)
Select items on sale

Birds Eye Spinach Lentil Veggie Pasta Rotini Alfredo - 10oz

$3.39($0.34/ounce)
4.2(350)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Campbell's Creamy Tomato Soup Microwaveable Bowl - 15.4oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Campbell's Chunky Baked Potato with Cheddar Bacon Bits Soup - 18.8oz

$2.49($0.13/ounce)
4.4(437)
Loved for: thick consistency
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.