Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

green spaghetti

334 results for “green spaghetti”

DeLallo Italian Potato Gnocchi - 16oz

$2.99
4.5(391)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Stouffer's Spaghetti With Meatballs Microwave Meal - 12.625oz: High Protein, No Artificial Flavors, 22g Protein

Signature Orzo - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.4(173)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(890)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(643)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Chef Boyardee Spaghetti & Meatballs - 14.5oz: No Artificial Flavor

Nasoya Gluten Free Vegan Zero Spaghetti Shaped Shirataki - 8oz

Signature Radiatore - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Lean Cuisine Signature Spaghetti with Meat Sauce Frozen Meals - 11.5oz: No Artificial Flavors, 15g Protein

Sponsored

Carbe Diem Foods Spaghetti Pasta - 12oz

$3.99($0.33/ounce)

Signature Cavatappi - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.6(85)
Loved for: al dente texture
SNAP EBT eligible

Five Cheese Pumpkin & Maple Leaf-Shaped Ravioli - Good & Gather 9oz

Banza Gluten Free Chickpea Rotini - 8oz

$3.59($0.45/ounce)
4.6(1130)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Suddenly Salad Green Goddess Pasta Salad - 7.5oz

$2.49($0.33/ounce)
was $2.79
New lower price

Extra-Wide Egg Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(389)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Barilla Ditalini Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.7(217)
Loved for: versatile for recipes
SNAP EBT eligible

Kidfresh Spaghetti Loops Meat Sauce - 7.25oz

$4.99($0.69/ounce)
4.5(70)
Loved for: hidden vegetables
SNAP EBT eligible

Banza Gluten Free Chickpea Cavatappi - 8oz

$3.59($0.45/ounce)
4.6(943)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Spaghetti with Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$5.99($0.50/ounce)

It's Skinny Spaghetti Pasta - 9.52oz

$3.99($0.42/ounce)

DeLallo Gluten Free Italian Mini Gnocchi - 12oz

$5.49($0.46/ounce)
4.3(118)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.