Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kelloggs granola

212 results for “kelloggs granola”

Kellogg's Krave Double Chocolate Brownie Batter Breakfast Cereal - 16.2oz

$5.29($0.33/ounce)

Kellogg's Frosted Flakes Breakfast Cereal Bag - 39.5oz: Fat Free, No High Fructose Corn Syrup

Nature Valley Protein Oats 'n Dark Chocolate Crunchy Granola

$4.69 - $6.89

Kellogg's Frosted Mini Wheats Cocoa Breakfast Cereal - 20oz: Low Fat, Whole Grain

$5.29($0.26/ounce)

Sponsored

Annie's Organic Gluten Free Double Chocolate Chip Granola Bars Value Pack - 11.7oz

$8.99($0.76/ounce)

Quaker Halloween Chewy Chocolate Chip Snack Bars Minis - 13.8oz/28ct

$6.79($0.49/ounce)

Cheerios Honey Nut Granola - 10oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Kellogg's Special K Red Berries Giant Cereal - 19.2oz

$5.99($0.31/ounce)
Select items on sale
Buy 2 for $7 breakfast cereal on select items
4.4(8796)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.