Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

low fat pasta

205 results for “low fat pasta”

Old El Pasto Ramen Birria Cup - 2.5oz

$2.29
Old El PasoNew at target
SNAP EBT eligible

Foods Mama Cups Vegetable Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Foods Mama Cups Chicken Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Riff Coconut Curry Noodle - 6.6oz

$6.99
RiffNew at target
SNAP EBT eligible

Nongshim Toomba Multipack Noodles - 19.3oz

$5.99

Foods Mama Cups Pork Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Totino's Cheese Pizza Ramen Noodles Cup - 2.12oz

$1.99($0.94/ounce)

Cozumi Tomato Chile Rice - 5.8oz

$5.59($0.96/ounce)

A-SHA Hello Kitty Noodles - 6pk / 20.1oz: Scallion Flavor

$9.99($0.50/ounce)
4.2(97)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible

Maruchan Instant Lunch Flavor Noodle Soup

$0.69 - $0.99

OTOKI Cheese Ramen Spicy Instant Noodle Soup - 9.45oz/4ct

Momofuku x A-Sha Spicy Soy Noodles - 5ct/16.75oz

$13.99($0.84/ounce)

Sponsored

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.