Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

mexican rice microwave

219 results for “mexican rice microwave”

Somos Fajita White Rice - 8.5oz

$2.99($0.35/ounce)

Carolina Enriched Extra Long Grain White Rice - 5lbs

$5.49($0.07/ounce)

La Choy Chow Mein Noodles - 12oz

$2.39($0.20/ounce)
was $2.59
New lower price

Jovial Gluten Free Organic Brown Rice Pasta Farfalle - 12oz

Minute Rice Ready to Serve Gluten Free Yellow Rice - 8.8oz/2ct

$1.99($0.23/ounce)
4.6(126)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Amy's Organic Gluten Free Vegan Corn Masa, Tomatillos and Black Beans Tamale Verde - 10.3oz

Somos Mexican Black Beans - 10oz: Certified Gluten-Free, Plant-Based

Pearled Farro - 16oz - Good & Gather™

$5.99($0.37/ounce)
4.7(19)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Goya Canilla Enriched Extra Long Grain White Rice

$4.19 - $9.59
4.6(83)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Sponsored

Gourmet House Minnesota Cultivated Long Grain Wild Rice - 16oz: Slow Cook

$5.59($0.35/ounce)

Counter Taco Mac & Cheese - 20oz

$9.99

Goya Frozen Disco Grandes Para Empanadas - 20oz/10ct

$4.19($0.21/ounce)

SunRice Protein Brown Jasmine Microwavable Rice Pouch - 8.8oz

MiLa Sweet and Sour Pork Rice Bowl - 9.5oz

Organic Quinoa - 48oz - Good & Gather™

$8.59($0.18/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(123)
SNAP EBT eligible

MiLa Black Pepper Beef Rice Bowl – 9.5oz

GOYA Seasoned Yellow Rice and Red Beans - 7oz

Mahatma Seasoned Spanish Rice Mix Regular Grain Shelf Stable - 5oz

Minute Rice Gluten Free Brown & Wild Rice Microwaveable Bowl - 8.8oz/2ct

$1.99($0.23/ounce)

Cozumi Tomato Chile Rice - 5.8oz

$5.59($0.96/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.