Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

natural salt

200 results for “natural salt”

Epsom Salt - Peppermint Scent - 2lb - up&up™

Soothing Epsom Salt with Lavender - 48oz - up&up™

$4.99($0.10/ounce)
4.8(1602)
Loved for: soothing properties

Olde Thompson Pink Himalayan Salt Grinder - 10oz

$6.19($0.62/ounce)

Siesta Co. Sea Salt Flakes

$6.49($0.11/ounce)
4.8(10)
SNAP EBT eligible

Dr Teal's Prebiotic Lemon Balm & Essential Oils Pure Epsom Salt Soaking Solution - 3lbs

Iodized Salt - 26oz - Good & Gather™

$0.99($0.04/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(2015)
SNAP EBT eligible

Salt & Pepper Shakers - 5oz - Good & Gather™

$1.99($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(553)
Loved for: convenient size
SNAP EBT eligible

Morton Iodized Salt - 26oz: Culinary Salt

$1.99($0.08/ounce)

Sponsored

Lawry's Seasoned Salt - 8oz: No Added MSG, No High Fructose Corn Syrup, Savory

$3.19($0.40/ounce)

Lawry's Classic Coarse Ground Garlic Salt - 11oz: Dried Culinary Salt

Garlic Salt - 5.25oz - Good & Gather™

$1.19($0.23/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(491)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Lawry's Coarse Ground With Parsley Garlic Salt - 6oz: Dried Culinary Salt

$3.59($0.60/ounce)

McCormick Harry Potter Chocolate Frog Finishing Sugar - 3.47oz

Celery Salt - 4oz - Good & Gather™

$1.79($0.45/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(216)
Loved for: fresh flavor
SNAP EBT eligible

Organic Bay Leaves -  0.1oz - Good & Gather™

$2.99($29.90/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(174)
Loved for: fresh quality
SNAP EBT eligible

Dr Teal's Epsom Salt Magnesium Soak - Vanilla Comfort - 3 lbs

Calming Epsom Bath Salt - Fresh Citrus & Cedarwood - 48oz - up&up™

$4.99($0.10/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.