Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

organic cheese puffs

243 results for “organic cheese puffs”

LesserEvil Real Organic Cheddar Spaceballs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.4(224)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Cheesy Smiles Puffs - 4oz

LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.7(428)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Organic White Cheddar Puffs Multipack - 12ct - Good & Gather™

$5.99($1.00/ounce)

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

LesserEvil Cheezmos Blazin' Hot Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.2(254)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Cheetos Simply White Cheddar Puffs Snacks - 6oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Hippeas Groovy White Cheddar Puffs - 4oz: Certified Gluten-Free, Vegan

$3.49($0.87/ounce)
Skip to next section

Sponsored

Sensible Portions Halloween Snacks Fright Bites Chips - 11.3oz/18ct

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs Snack Multipack - 5oz/10pk

$6.99($1.40/ounce)

LesserEvil Moonoions Intergalactic Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4.1(496)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Sea Salt Veggie Straws Potato & Vegetable Snack Multipack - 12ct/.75oz - Good & Gather™

$7.39($0.82/ounce)

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.