Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

parkay butter

390 results for “parka butter”

Oat Haus Apple Cider Donut Granola Butter - 12oz

$7.99($0.67/ounce)

Plant Based Organic Non-Dairy Salted Buttery Sticks - 16oz/4ct - Good & Gather™

$4.29($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(106)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Organic Creamy Peanut Butter - 16oz - Good & Gather™

$4.69($0.29/ounce)

Kerrygold Irish Grass-fed Salted Butter Sticks - 16oz

Biscoff Crunchy Cookie Butter Spread - 13.4oz: Vegan, No Artificial Colors, No Preservatives

$6.29($0.47/ounce)

Skippy Creamy Peanut Butter - 40oz: Gluten-Free, No Preservatives

$5.79($0.14/ounce)
reg $6.29
Sale
4.6(2244)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Lifeway Salted Kefir Butter - 6oz

$5.99($1.00/ounce)

Signature European Style Salted Butter - 8oz - Good & Gather™

Salted Spreadable Butter with Canola Oil - 8oz - Good & Gather™

$1.69($0.21/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(364)
Loved for: affordability
SNAP EBT eligible

Chobani White Chocolate Mocha Dairy Creamer - 24 fl oz: No Artificial Sweeteners

$5.79($0.24/fluid ounce)

Sponsored

Salted Caramel Cold Foam - 13oz - Favorite Day: Whole Milk Fat

$3.19($0.25/ounce)
4.2(1704)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

BAKR Brown Butter Chocolate Chip Frozen Cookie Dough - 8oz

4.5(381)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Oat Haus Vanilla Granola Butter - 12oz: Creamy, No Certified Synthetic Colors

$7.99($0.67/ounce)

One Trick Pony Organic Smooth Peanut Butter - 16oz

$6.99
reg $7.99
Sale

Chobani Birthday Cake Dairy Creamer - 24 fl oz

$5.79($0.24/fluid ounce)
4.4(5884)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Smucker's Natural Creamy Peanut Butter - 26oz

$6.29($0.24/ounce)

Jif Creamy Peanut Butter - 16oz: Gluten-Free, No Preservatives

$2.99($0.19/ounce)
was $3.19
New lower price
4.8(4388)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Land O Lakes Unsalted Half Sticks Butter - 1lb: Whole Milk Fat, Cow Sourced

$4.59($0.29/ounce)

Natural No Stir Creamy Peanut Butter - 40oz - Good & Gather™

$3.59($0.09/ounce)
was $3.99
New lower price
Good & GatherOnly at target
4.2(653)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

One Trick Pony Organic Crunchy Peanut Butter - 16oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.