Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

penny pasta

317 results for “penne pasta”

Barilla Rotini Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(830)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)

Barilla Elbow Macaroni Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Cheese Ravioli Pasta - 25oz - Market Pantry

4.3(249)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Signature Radiatore - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Barilla Protein+ Cellentani Pasta - 14.5oz

$2.99($0.21/ounce)
4.8(671)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Medium Shells - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1179)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Spaghetti Pasta -  16oz

Rana 5 Cheese Tortellini - 20oz

$7.99($0.40/ounce)
reg $8.49
Sale
4.7(1057)
SNAP EBT eligible

Barilla Ditalini Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.7(218)
Loved for: versatile for recipes
SNAP EBT eligible

Oven-Ready Lasagna Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.79($0.15/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(632)
Loved for: no-boil convenience
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(895)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Four Cheese Tortellini - 17.6oz - Good & Gather™

$5.19($0.29/ounce)
Good & GatherOnly at target
3.2(518)
SNAP EBT eligible

Hamburger Helper Cheeseburger Macaroni Pasta Meal Kit - 6.6oz

$1.69($0.26/ounce)
was $1.89
New lower price

Barilla Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(1513)
SNAP EBT eligible

Buitoni Five Cheese Tortellini Pasta - 20oz

$6.50
reg $7.99
Sale

Barilla Gluten Free Elbows Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.5(284)
Loved for: excellent flavor
SNAP EBT eligible

Signature Orzo - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.4(174)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Oven Ready Lasagna Pasta - 10oz

$2.89($0.29/ounce)
4.5(186)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Signature Cavatappi - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.6(87)
Loved for: al dente texture
SNAP EBT eligible

Brami Italian Protein Spaghetti Pasta - 14.5oz

$3.49($0.24/ounce)

Goodles Protein Pasta Curveballs - 8 oz: Added Prebiotics, 0 Grams Saturated Fat

$2.69($0.34/ounce)

Brami Italian Rotelle Protein Pasta -12oz

$3.49
BramiNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Thin Spaghetti - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(1066)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.