Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pepperidge farm pretzels

1,000+ results for “pepperidge farm pretzels”

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips - 9.5oz

4.7(2726)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Ruffles Cheddar And Sour Cream Potato Chips - 12.5oz

$6.69($0.54/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(2404)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Takis Fuego Tortilla Chips - 17oz

$5.99($0.35/ounce)
4.4(2432)
SNAP EBT eligible

Lay's Lightly Salted Classic Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Sponsored

Frito Lay Variety Pack Doritos & Cheetos Mix - 18ct

$8.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(1716)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Sticks

$3.89
4.7(1790)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

FitJoy Grain Free Sea Salt Pretzel Twists - 5oz

$3.99($0.80/ounce)
FitJoyNew at target
4.2(299)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Boulder Canyon Avocado Oil Kettle Cooked Sea Salt Potato Chips - 5.25oz

$4.69($0.89/ounce)

Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps Chips - 5.5oz

4.5(2377)
Loved for: addictive snack
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Pretzels BBQ Twists - 16oz

Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwich – 12g Protein 22.4oz/8ct

$9.89($0.44/ounce)

Lay's Classic Party Size Potato Chips - 13oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$5.19($0.40/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Funyuns Minis Canister 2.875oz: Onion Flavor

$2.29($0.80/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.7(340)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.