Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

potato pancakes

229 results for “potato pancakes”

Eggo Minis Waffle Bites Cinnamon Toast - 10.75oz/10ct

$2.99($0.28/ounce)
4.7(1640)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Loaded Potato Skin - 23oz - Market Pantry

$9.69($0.42/ounce)

King Arthur Gluten Free Pancake Mix - 15oz

$5.89($0.39/ounce)
4.9(873)
Loved for: fluffy texture
SNAP EBT eligible

Kodiak Protein-Packed Power Waffles Chocolate Chip Frozen Waffles - 8ct

$5.69($0.53/ounce)

Kodiak Protein-Packed Power Flapjacks Buttermilk Frozen Pancakes - 12ct

$5.69($0.37/ounce)

Kodiak Protein-Packed Power Waffles Blueberry Waffles - 8ct

$5.69($0.53/ounce)
4.5(712)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Cinnamon Frozen French Toast Sticks - 16oz - Market Pantry™

$3.39($0.21/ounce)
4.4(240)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Alexia Frozen  House Cut Fries - 28oz

$5.99($0.21/ounce)
4.4(565)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

TGI Fridays Loaded Cheddar & Bacon Potato Skins Frozen Snacks - 13.5oz

$7.19($0.53/ounce)

Ore-Ida Gluten Free Shredded Hash Brown Potatoes - 30oz

$4.89($0.16/ounce)

Eggo Waffles Blueberry - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup

$2.99($0.24/ounce)
4.7(1813)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Sponsored

Eggo Waffles Chocolatey Chip - 12.3oz/10ct

$2.99($0.24/ounce)
4.8(1662)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Bob's Red Mill Vegan Potato Flakes - 16oz

Eggo Thick and Fluffy Waffles Cinnamon Brown Sugar - 11.6oz/6ct

$3.99($0.34/ounce)
4.8(693)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Eggo Waffles Buttermilk - 12.3oz/10ct: No High Fructose Corn Syrup

$2.99($0.24/ounce)
4.7(2105)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Alexia Crispy Vegan Onion Rings - 13.5oz

$5.99($0.44/ounce)

Ore-Ida Gluten Free Extra Crispy Tater Tots - 28oz: Plant-Based

$4.89($0.17/ounce)
4.7(835)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Eggo Protein Chocolate Chip Brownie Waffles - 12.3oz/10ct

$4.89($0.40/ounce)
was $5.29
New lower price
4.1(271)
Loved for: chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Eggo Protein Frozen Waffles Buttermilk Vanilla - 12.3oz/10ct

$4.89($0.40/ounce)
was $5.29
New lower price
4.6(198)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Checkers Frozen Crispy Frozen Seasoned Fries - 28oz

$5.19($0.19/ounce)
4.6(1121)
Loved for: perfect seasoning
SNAP EBT eligible

Laoban Scallion Vegan Pancakes - 21oz

$6.49($0.31/ounce)
4.6(225)
Loved for: convenient
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.