protein waffles
$9.49($0.79/ounce)
$2.99($1.87/ounce)
$5.49($0.66/ounce)
$2.99($1.36/ounce)
$3.99($0.45/ounce)
SNAP EBT eligible
$8.99($0.28/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.29($0.97/ounce)
Highly rated
$2.29($1.00/ounce)
$8.49($1.06/ounce)
reg $8.99
Sale
SNAP EBT eligible
$5.49($0.66/ounce)
$2.29($1.08/ounce)
$6.99($0.58/ounce)
$9.99($1.78/ounce)
Sponsored
$5.49($0.39/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.00($1.42/ounce)
$7.99($0.96/ounce)
Sponsored