Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sausage sandwich

228 results for “sausage sandwich”

Jalapeno & Cheddar Chicken Sausage - 12oz - Good & Gather™

$4.99($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(479)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Johnsonville Mild Italian Fresh Sausage Links - 19oz/5ct

Gilbert's Craft Sausage Bourbon Apple Chicken Sausage -10oz

$5.59($0.56/ounce)
4.1(374)
Loved for: individually wrapped
SNAP EBT eligible

Johnsonville Beef Hot Links Smoked Sausage - 12oz

$4.29($0.36/ounce)
was $4.79
New lower price

Gilbert's Craft Sausage Caprese Chicken Sausage - 10oz: Certified Gluten-Free, No Nitrates

Farmer John Maple Pork Sausage Links - 8oz/8ct

$2.79($0.35/ounce)

Smucker's Uncrustables Frozen Peanut Butter & Honey Spread Sandwich

$3.99

Hot Ground Italian Sausage - 16oz - Good & Gather: Pork

$3.99($0.25/ounce)

Sponsored

Gilbert's Craft Sweet Pepper & Onion Chicken Sausage - 10oz

$5.59($0.56/ounce)

Artesano White Sausage Rolls - 15oz/6ct

Hot Pockets Croissant Crust Bacon, Egg & Cheese Breakfast Sandwiches - 17oz/4ct

$5.79($0.34/ounce)

Frozen Mini Pancake & Sausage - 20.1oz/30ct - Market Pantry™

$6.99($0.35/ounce)
4.2(61)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Smucker's Uncrustables Whole Wheat Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwich - 8oz/4ct

$3.99($0.50/ounce)

Aidells Italian Style with Mozzarella Cheese Smoked Chicken Sausage - 12oz/4ct: Certified Gluten-Free

Johnsonville Smoked Beef Bratwurst - 12oz

$4.29($0.36/ounce)
was $4.79
New lower price

Eckrich Turkey Skinless Smoked Sausage - 12oz

$3.69
4.6(301)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Aidells Cajun Style Andouille Smoked Pork Sausage - 12oz/4ct

$5.99($0.50/ounce)
4.2(413)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Jams PB&J Mixed Berry Frozen Sandwiches - 10g Protein 10.4oz/4ct

$5.99($0.58/ounce)
4.5(221)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Red's All Chicken Maple Sausage Egg & Cheese Breakfast Burrito - 4.5oz

$2.39($0.53/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.