Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

squid ink pasta

486 results for “squid ink pasta”

Annie's Shells & Real Aged Cheddar Mac and Cheese - 4pk / 24oz

Sapporo Ichiban Shio Ramen Noodle Soup - 18oz/5ct

$4.99($0.28/ounce)
was $5.49
New lower price

Ramen Bae Teriyaki Chicken Stir Fry Protein Ramen - 3ct

$9.99

Lotus Foods Pad Thai Rice Noodles Organic Gluten Free - 8oz

Kraft NotCo Original Flavor Plant Based Mac & Cheese - 6oz

$2.69($0.45/ounce)
4.4(866)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Kraft Deluxe Four Cheese Mac and Cheese Dinner - 14oz

$2.69($0.19/ounce)
4.6(423)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Annie's Super Mac Shapes & Real Aged Cheddar Mac and Cheese - 6oz

$2.99($0.50/ounce)
was $3.19
New lower price

Korean Bros Tteobokki Original Pouch

$6.99
reg $8.99
Sale
Korean BrosNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Ramen Bae Original Stir Fry Protein Ramen - 3ct

$9.99
Ramen BaeNew at target
4.6(5)
SNAP EBT eligible

Annie's Creamy Queso Mac and Cheese - 5.25oz

$1.39($0.26/ounce)
reg $1.59
Sale
4.4(427)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Rana Italian Sausage Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.3(111)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Sponsored

immi Creamy 'Chicken' Plant Based Ramen Packet - 2.6oz

$3.79($1.46/ounce)
4.6(194)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Annie's Deluxe Gluten Free Rice Pasta Shells & Cheese Sauce - 11oz: Certified Gluten-Free, No Artificial Flavors

Korean Bros Tteobokki Original Cup - 4.23oz

$3.49
reg $3.99
Sale
Korean BrosNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

YULU Nom Nom Udon Spicy Miso Flavor Instant Noodles Cup - 9.17oz

$3.99
4.3(157)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Gefen Ramen Noodle Chicken Flavor - 3oz

$0.99($0.33/ounce)

Rana Fettuccini Flat Pasta - 9oz

Maruchan Wonton Ramen Noodle Soup Bowl

Suddenly Salad Herb and Garlic Pasta Salad - 7.5oz

$1.99
4.5(31)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

A-Sha Hello Kitty Spicy Cup Noodle Soup -  2.29oz

$3.00($1.31/ounce)

Old El Paso Beef Birria Ramen Noodles Cup - 1.98oz

$1.99($1.01/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.