Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

szechuan stir fry

221 results for “szechuan stir fry”

Maui Onion Kettle Cooked Potato Chips - 8oz - Good & Gather™

Mandarin Orange Sauce - 12oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(203)
Loved for: tangy flavor
SNAP EBT eligible

MiLa Frozen Soup Dumplings - Pork - 8.8oz/10ct

$6.99($0.79/ounce)
4.6(4444)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Samyang Buldak Habanero Lime Potato Chips - 4.23oz: Extra Hot

$3.99($0.94/ounce)
was $4.39
New lower price

Gimme K-Crisps Chili Crisp Seaweed Topping - 1.41oz

$4.49
GimmeNew at target
4.7(69)
SNAP EBT eligible

Mongolian Garlic Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(371)
Loved for: flavorful sauce
SNAP EBT eligible

Primal Kitchen Creamy Sriracha Dipping Sauce - 10oz

P.F. Chang's Size Pork Dumplings - 18.2oz

$7.59($0.42/ounce)

GOYA Gluten Free Tostones Fried Plantains - 16oz

$4.59($0.29/ounce)
4.5(82)
Loved for: good flavor
SNAP EBT eligible

Nasoya Organic Vegan Thai Basil Vegetable Dumplings - 9oz

$4.59($0.51/ounce)

Sponsored

Kevin's Stir-Fry Rice Gluten Free - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Laoban Popcorn Chicken Soy Garlic - 10oz

$8.49
reg $9.29
Sale

Goya Vegan Gluten Free Yuca Fries - 16oz

$3.69($0.23/ounce)
was $4.69
New lower price
4.4(38)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

BowlCut Classic Stir Fry Sauce - 10oz: Plant-Based, Gluten-Free

Chester’s Chili Cheese Fries - 5.25oz

$2.99($0.57/ounce)

Tari Aji Amarillo Creamy Mild Tangy Hot Sauce - 11.8oz

BowlCut Spicy Lemongrass Stir Fry Sauce - 10oz

$8.99($0.90/ounce)

Frozen Fried Pickle Chips - 6oz - Market Pantry™

$5.59($0.93/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.