Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

vanilla nut butter

286 results for “vanilla nut butter”

Natural No Stir Creamy Peanut Butter - 40oz - Good & Gather™

$3.59($0.09/ounce)
was $3.99
New lower price
Good & GatherOnly at target
4.2(655)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Jif 16oz Creamy Peanut Butter + 15oz Peanut Butter and Chocolate Flavored Spread

$6.44
Value Bundle
$6.78 when purchased separately

SunButter Creamy Sunflower Butter, Nut Free, Non-GMO – 16oz

$7.99($0.50/ounce)
4.5(1655)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Organic No Stir Creamy Peanut Butter - 16oz - Good & Gather™

$4.69($0.29/ounce)

Justin's Classic Peanut Butter - 16oz: Certified Gluten-Free, Creamy

Justin's Honey Peanut Butter Blend - 16oz: Certified Gluten-Free, Creamy

$4.99($0.31/ounce)

Jif Natural Creamy Peanut Butter Spread - 16oz

$2.99($0.19/ounce)
was $3.19
New lower price
4.6(1649)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Jif No Added Sugar Creamy Peanut Butter Spread - 15.5oz

$3.39($0.22/ounce)

SunButter No Sugar Added Sunflower Butter, Nut Free, Non-GMO – 16oz

Jif To-Go Natural Peanut Butter - 8.8oz/8ct

$3.19($0.36/ounce)
4.6(2867)
Loved for: easy to spread
SNAP EBT eligible

Organic Stir Peanut Butter Crunchy - 16oz - Good & Gather™

Sponsored

Ground Up Maple Cookie Almond & Cashew Butter - 10 oz: Creamy

$9.99

Jif 40oz Creamy Peanut Butter + Smuckers 20oz Squeeze Strawberry Fruit Spread

$10.43
Value Bundle
$10.98 when purchased separately

Jif Peanut Butter & Chocolate Flavored Spread - 15oz: Creamy Consistency

$3.79($0.25/ounce)
4.6(2090)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Peppertux Velvety Smooth Turkish Pistachio Cream - 7oz

$11.49($1.64/ounce)

Nerdy Nuts Dubai Chocolate Bar Peanut Butter Treat - 12oz: Creamy Texture

Oat Haus Apple Cider Donut Granola Butter - 12oz

$7.99($0.67/ounce)

Mighty Sesame Organic Tahini Squeezable - 10.9oz

Justin's Classic Peanut Butter Squeeze - 1.15oz: Creamy Texture

Skippy Creamy Peanut Butter - 40oz: Gluten-Free, No Preservatives

$6.29($0.16/ounce)
4.6(2247)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Soom Premium Tahini - 11oz

$6.99($0.64/ounce)
3.9(26)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.