Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

vegetarian meals

387 results for “vegetarian meals”

Real Good Gluten Free Frozen Lasagna Bowl - 9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $4.99
Sale

Amy's Frozen Gluten Free Aged Cheddar Mac & Cheese Bowl - 9oz

$6.29($0.70/ounce)
4.3(51)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Devour Frozen Cajun Style Alfredo with Sausage and Chicken - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.3(470)
Loved for: flavorful sauce
SNAP EBT eligible

Ore-Ida Gluten Free Shredded Hash Brown Potatoes - 30oz

$4.89($0.16/ounce)

Quick Bites Pepper Jack Cheese, Dried Sweetened Cranberries & Sea-Salted Roasted Almonds - 4.5oz/3ct  - Good & Gather™

Counter Queso Chicken Mac & Cheese - 10oz

Real Good Gluten Free General Tso's Chicken Bowl - 9oz: No Added Sugar, Grain-Free

Counter Beefy Queso Burrito - 7.2oz

$4.99($0.69/ounce)

Deep Indian Kati Frozen Butter Chicken Wrap - 5oz

Real Good Foods Gluten Free Orange Chicken Bowl - 9oz: No Added Sugar, Grain-Free

Rao's Four Cheese Ravioli w Marinara Sauce - 9.5oz

$3.99($0.42/ounce)
reg $5.39
Sale
4.2(22)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Marie Callender's Fettucini with Chicken & Broccoli - 13oz

Healthy Choice Max Lemon Herb Chicken - 13.75oz

$5.49($0.40/ounce)

Healthy Choice Max Frozen Honey Sriracha Chicken - 13.75oz

$5.49($0.40/ounce)
4.1(219)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Devour Big Bowl Frozen White Cheddar Mac & Cheese with Bacon - 14oz

$4.49($0.32/ounce)
4.5(128)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Red's All Organic Black Bean & Cheese Burrito - 5oz

$2.49
4.7(82)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Bibigo Frozen Chicken Wonton Soup - 10.0oz

$4.39($0.44/ounce)
4.2(67)
Loved for: flavorful broth
SNAP EBT eligible

P.F. Chang's Home Menu Vegetable Mini Egg Rolls - 8ct/8.8oz

Counter Chicken Queso Burrito - 7.2oz

$4.99($0.69/ounce)

Deep Indian Kitchen Kati Chicken Tikka Masala Wrap - 5oz

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.