Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

christmas pasta

961 results for “christmas pasta”

Nongshim Savory Beef Soup Microwavable Noodle Bowl - 3.03oz

Suddenly Salad Greek Pasta Salad - 7.5oz

$2.49($0.33/ounce)
was $2.79
New lower price

Hot Ones x A-Sha Ramen Hot Noodle Bowl - 3.7oz

Old El Paso Fajita Ramen Noodles Cup - 2.12oz

$1.99($0.94/ounce)

Sapporo Ichiban Original Ramen - 2.91oz

$2.79($0.96/ounce)

Nongshim Spicy Shin Soup Noodle Cup - 2.64oz

$2.19($0.83/ounce)

Totino's Cheese Pizza Ramen Noodles Cup - 2.12oz

$1.99($0.94/ounce)

Foods Mama Cups Creamy Shrimp Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Totino's Buffalo Chicken Pizza Ramen Noodles Cup - 2.19oz

Sponsored

Nongshim Toomba Multipack Noodles - 19.3oz

$5.99

Nongshim Spicy Shin Soup Microwavable Noodle Bowl - 3.03oz

Foods Mama Cups Chicken Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Foods Mama Cups Pork Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Nong Shim Neoguri Noodles - 4.23oz

A-SHA Hello Kitty Noodles - 6pk / 20.1oz: Scallion Flavor

$9.99($0.50/ounce)
4.2(97)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible

Foods Mama Cups Vegetable Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Momofuku x A-Sha Spicy Soy Noodles - 5ct/16.75oz

$13.99($0.84/ounce)

Old El Pasto Ramen Fajita Cup - 2.5oz

$2.29
Old El PasoNew at target
SNAP EBT eligible

Jin Ramen Spicy - 16.9oz/4ct

$5.99
Jin RamenNew at target
SNAP EBT eligible

Immi Spicy "Beef" Flavor Ramen Noodles - 10.4oz/4ct

$12.49

Totino's Ramen Cheese Pizza Cup - 2.5oz

$1.99
Totino'sNew at target
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.