Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fajita marinade and sauce

411 results for “fajita marinade and sauce”

Classic Flavored with Meat Pasta Sauce - 24oz - Good & Gather™

$1.99($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(9475)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Las Palmas Green Chile Enchilada Sauce - 10 fl oz

$1.89($0.19/ounce)

Roasted Garlic Alfredo Sauce - 15oz - Good & Gather™

$1.99($0.13/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1761)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Bachan's Original Japanese BBQ Sauce - 17oz

$8.49($0.50/ounce)
4.8(3066)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

Soy Vay Marinade & Sauce Veri Veri Teriyaki 21oz: Mild Spice Level

$4.99($0.24/ounce)

Ragu Classic Alfredo Sauce - 16oz

$2.49($0.16/ounce)
4.6(751)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Sweet Thai Chili Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)

Barilla Rustic Basil Pesto Sauce - 6.5oz

$3.49($0.54/ounce)

Kinder's Hickory Brown Sugar BBQ Sauce - 15.8oz

$4.29($0.27/ounce)

Barilla Classic Genovese Pesto Sauce - 6.2oz

$3.49($0.56/ounce)
4.6(1845)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Grilled Fajita Chicken Breast Strips - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(2113)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible

Sponsored

Huy Fong Chili Garlic Sauce 8oz

$2.79($0.35/ounce)
was $3.19
New lower price

Tikka Masala Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(567)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Organic Coconut Aminos - 10 fl oz - Good & Gather™

$6.99($0.70/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(243)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Goya Sofrito 12oz: With Garlic

$2.79($0.23/ounce)
4.7(227)
Loved for: versatile condiment
SNAP EBT eligible

Primal Kitchen No Soy Organic Teriyaki Sauce & Marinade - 8.5 oz

$5.29($0.62/ounce)

Tomato Sauce 29oz - Good & Gather™

$1.59($0.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(507)
SNAP EBT eligible

Mea Ploy Sweet Chili Sauce - 12oz

$3.69($0.31/ounce)

PF Changs Chicken Lettuce Wrap Sauce - 8oz

$3.49($0.44/ounce)

TABASCO Pepper Sauce - 5 fl oz

$4.19($0.84/fluid ounce)
4.9(550)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Tapatio Hot Sauce 10 fl oz: Medium Spice Level

$3.59($0.36/fluid ounce)

Tomato, Basil & Garlic Pasta Sauce 45oz - Good & Gather™

$3.39($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(9475)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.