Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frozen chicken alfredo

324 results for “frozen chicken alfredo”

Stouffer's Stuffed Green Peppers - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.4(1112)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Bertolli Shrimp Scampi & Linguine - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Bibigo Frozen Chicken & Vegetable Bibimbap Rice Bowl - 10.0oz

Bibigo Frozen Chicken Wonton Soup - 10.0oz

$4.39($0.44/ounce)
4.2(67)
Loved for: flavorful broth
SNAP EBT eligible

Roasted Garlic Alfredo Sauce - 15oz - Good & Gather™

$1.99($0.13/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1761)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Sponsored

Healthy Choice Simply Steamers Grilled Chicken Marsala with Mushrooms - 9.9oz

$3.59($0.36/ounce)

Hot Pockets Four Cheese Pizza Frozen Snacks - 17oz/4ct

$5.29($0.31/ounce)
4.5(229)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Frozen Pasta Shells in Cheddar Cheese Sauce - 7oz - Good & Gather™

$3.49($0.50/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(349)
Loved for: hidden vegetables
SNAP EBT eligible

Healthy Choice Cafe Steamers Chicken Lo Mein - 9.5oz

$2.99($0.31/ounce)
4.1(105)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Ragu Classic Alfredo Sauce - 16oz

$2.49($0.16/ounce)
4.6(751)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Real Good Gluten Free Chicken Enchiladas - 9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $4.99
Sale

P.F. Chang's Orange Chicken Meal - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Stouffer's Lasagna Italiano Dinner - 38oz: No High Fructose Corn Syrup, High Protein

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.