Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

gemelli pasta

309 results for “gemelli pasta”

Rao's Homemade Rigatoni Pasta - 16oz

Four Cheese Tortellini - 17.6oz - Good & Gather™

$5.19($0.29/ounce)
Good & GatherOnly at target
3.2(516)
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Linguine Pasta - 16oz

$3.19($0.20/ounce)
4.8(366)
Loved for: firm texture
SNAP EBT eligible

Brami Italian Protein Spaghetti Pasta - 14.5oz

$3.49($0.24/ounce)

Barilla Gluten Free Oven Ready Lasagna Pasta - 10oz

$2.89($0.29/ounce)
4.5(186)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Medium Shells - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1176)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Alphabet Shaped Organic ' Pasta - 12oz - Good & Gather

Goodles Protein Pasta Lucky Penne - 8 oz: Added Prebiotics

Dinosaur Shaped Organic Kids' Pasta - 12oz - Good & Gather™

Pot-Size Spaghetti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1153)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Extra-Wide Yolk-free Ribbons - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(658)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Kraft Original Mac and Cheese Dinner - 7.25oz + Kraft Power Mac Original Mac and Cheese - 7.25oz

Sponsored

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(888)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Thin Spaghetti - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(1064)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Kraft Mac and Cheese 5.5oz Super Mario Brothers Shaped + 5.5oz Spongebob Shaped

$2.26
Value Bundle
$2.38 when purchased separately

Barilla Protein+ Rigatoni Pasta - 14.5oz

Jumbo Shells - 12oz - Good & Gather™

$1.99($0.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(523)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(156)
Loved for: versatile recipes
SNAP EBT eligible

Extra-Wide Egg Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(389)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Goodles Protein Pasta Curveballs - 8 oz: Added Prebiotics, 0 Grams Saturated Fat

$2.69($0.34/ounce)

Oven-Ready Lasagna Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.79($0.15/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(632)
Loved for: no-boil convenience
SNAP EBT eligible

Barilla Medium Shells Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Carbe Diem Foods Spaghetti Pasta - 12oz

$3.99($0.33/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.