Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

goya congelados

86 results for “goya congelados”

Goya Frozen Disco Grandes Para Empanadas - 20oz/10ct

$4.19($0.21/ounce)

GOYA Frozen Tapas Para Empanadas - 11.6oz/12ct

$4.59($0.40/ounce)
4.4(75)
Loved for: flaky texture
SNAP EBT eligible

Goya Disco Dough - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
4.6(71)
SNAP EBT eligible

Goya Gluten Free Frozen Platanos Maduros - 40oz

$11.29($0.28/ounce)

Goya Gluten Free Ripe Plantains - 11oz: No Added Sugar

$4.59($0.42/ounce)

Goya Frozen Ham Croquetes - 9.6oz

$5.59($0.58/ounce)

Goya Chicken Empanadas - 4pk

$8.29

Goya Frozen Yuca - 5lbs

$13.49
4.2(12)
SNAP EBT eligible

Goya Yuca - 18oz: Gluten-Free

$2.99($0.17/ounce)
4.8(35)
SNAP EBT eligible

Goya Cuban Style Pork Tamales - 16oz/4ct

$4.99($0.31/ounce)

Goya Mexican Kitchen Frozen Beef Taquitos - 21oz/20ct

$13.99($0.67/ounce)

Goya Natural Cut Frozen Okra - 16oz

$4.59($0.29/ounce)

Sponsored

Goya Vegan Gluten Free Yuca Fries - 16oz

$3.69($0.23/ounce)
was $4.69
New lower price
4.4(38)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Goya Chicken Taquitos - 21oz

$13.79($0.66/ounce)
4.2(26)
SNAP EBT eligible

Goya Discos Frozen Pastry Dough - 14oz

$3.99($0.29/ounce)

Goya Frozen Tequenos - 8oz

$8.59($1.07/ounce)
4(2)
SNAP EBT eligible

GOYA Gluten Free Tostones Fried Plantains - 16oz

$4.59($0.29/ounce)
4.5(82)
Loved for: good flavor
SNAP EBT eligible

Goya Mixed Vegetables - 16oz: Gluten-Free

$3.99($0.25/ounce)

Goya Chiles Rellenos Mexican Style Stuffed Peppers - 13oz/2ct

Goya Frozen Tropical Fruit Blend - 16oz

Goya Churros 10.6oz: Chocolate Drizzle

$5.59($0.53/ounce)

GOYA Gluten Free Frozen Baked Ripe Frozen Plantains - 11oz

$4.59($0.42/ounce)

Goya Passion Fruit - 14oz: No Added Sugar

$6.39($0.46/ounce)
was $6.79
New lower price

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.