Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

heat and serve

396 results for “heat and serve”

Foster Farms Take Out Crispy Wings Honey BBQ - 16oz

$8.99

Tyson Original Chicken Burger - Frozen - 21oz

$6.99
TysonNew at target
4.2(10)
SNAP EBT eligible

Blue Runner Red Creole Cream Style Beans - 27oz

$3.19($0.12/ounce)
4.2(32)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Foster Farms Take Out Al Pastor Diced Chicken - 16oz

Applegate Organics Chicken Strips - Frozen - 8oz

$9.59($1.20/ounce)

Perdue Regular Chicken Breaded Strips - Frozen - 26oz

$8.99
PerdueNew at target
4.4(132)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Glory Gluten Free Foods Seasoned Southern Style Collard Greens 27oz

Takis Tortilla Chips Blue Heat - 2oz

$1.49

Takis Blue Heat Crisps Cannister - 5.5oz

$2.69
4.1(609)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Ebro Black Beans - 15oz

$1.29($0.09/ounce)
4.3(16)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Birds Eye Steamfresh Quinoa Vegetable Pouches - 8oz Bag

$1.99
5(31)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

SOMOS FOODS Mexican Street Corn Beans - 10oz

$2.99($0.30/ounce)
4.4(31)
Loved for: balanced flavor
SNAP EBT eligible

PuraVida Garlic Parmesan Green Beans - 10oz: Roasted

Birds Eye Frozen Fire Roasted Corn - 12oz

$3.99($0.33/ounce)
4.5(79)
Loved for: Flavorful
SNAP EBT eligible

Tresemme Protecting Heat Spray Keratin Smooth for Taming Frizz & Reducing Breakage

Goya Black Beans 15.5oz

$1.69
4.3(18)
SNAP EBT eligible

Glory Foods Seasoned Southern Style String Beans 27oz

$2.69($0.10/ounce)

Somos Mexican Black Beans - 10oz: Certified Gluten-Free, Plant-Based

Perdue Air Fryer Ready Crispy Garlic Parmesan Wings - Frozen - 22oz

Birds Eye Steamfresh Frozen Broccoli Cuts - 10.8oz

$1.39($0.13/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.