Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

keebler chips deluxe

372 results for “keebler chips deluxe”

Oreo Handi Snacks Cookie Sticks 'N Creme Dip Snack Packs - 10oz/10ct

$6.19

Kellogg's Special K Pastry Crisps Strawberry - 15.84oz/36ct

$7.89($0.50/ounce)

Nestle Toll House Scoop & Bake Chocolate Chip Cookie Dough Tub - 36oz: No Preservatives, No Artificial Flavors

$8.49($0.24/ounce)
was $8.99
New lower price

Oreo Chocolate Sandwich Cookies Snack Pack - 15.9oz/10ct

$6.19($0.39/ounce)
4.8(831)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzels Sourdough Nibblers Family Size - 16oz

$3.89($0.24/ounce)
4.7(476)
Loved for: versatile for recipes
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Premium Chocolate Chip Cookie Dough - 12oz

$4.99
was $5.49
New lower price
4.4(171)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Graza Extra Virgin Olive Oil Hot 'n Sweet Potato Chips Bag - 5.5oz

Teddy Grahams Chocolatey Chip ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.4(283)
Loved for: Nostalgic Taste
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 28ct: Original, Cheddar, Barbecue, Nacho

$16.49($0.61/ounce)
Select items on sale

Lay's Cheddar & Sour Cream Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal

Pringles Grab And Go Variety Pack - 22oz/16ct: Original, Cheddar, Barbecue, Sour Cream

$14.39($0.65/ounce)

Sponsored

Ben & Jerry's Cookie Dough & Fudge Brownies Frozen Half Baked Chunks - 6oz

$5.19($0.87/ounce)

Oreo Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies - 8oz

4.5(578)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI White Vanilla Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1756)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Premium Baking Semi-Sweet Chocolate Chips - 12oz

$7.69($0.64/ounce)
4.8(3318)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Heavenly Hunks Oatmeal Chocolate Chip Mini Cookie Bites Snack Pack - 14.4oz/12ct

$8.99($0.62/ounce)

Puff Cookies Chocolate Chip - 9oz

$3.99
reg $4.99
Sale

Oreo Double Stuf Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies - 10.3oz

Frito-Lay Variety Pack Cheesy Mix - 18ct

$8.99($0.51/ounce)
reg $11.99
Sale

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.