Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kids chicken

313 results for “kids chicken”

No Antibiotics Ever Boneless & Skinless Chicken Breast Tenderloins - Frozen - 40oz - Good & Gather™

$7.49($0.19/ounce)
reg $9.19
Sale

Tyson All Natural Chicken Breast Patties - Frozen - 23oz

$6.99($0.30/ounce)
4.4(1965)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Real Good Lightly Breaded Dino Nuggets - 20oz

$6.99
reg $7.49
Sale
4.6(478)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1402)
Loved for: convenient meal
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled Chicken Bites - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.7(40)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

Kidfresh Frozen Chicken Meatballs and Buttered Ravioli - 6.13oz

$5.99($0.98/ounce)

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Strips - - 24oz

$10.99($0.46/ounce)
4.6(709)
Loved for: juicy chicken
SNAP EBT eligible

Popcorn Chicken - Frozen - 24oz - Good & Gather™

$7.99($0.33/ounce)
4.2(185)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Nature Raised Farms Chicken Nuggets - 28oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(177)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Breaded Chicken Breast Tenders - - 22oz

$10.59($0.48/ounce)

Applegate Naturals Family Size Chicken Nuggets - Frozen - 16oz

$12.69($0.79/ounce)
4.3(211)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Perdue Powered High Protein Chicken Bite - Frozen - 20oz

$8.99

Fully Cooked Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)

All Natural Chicken Tenders - Frozen - 40oz - Good & Gather™

$7.49($0.19/ounce)
reg $9.19
Sale
4.4(160)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Nature Raised Farms Lightly Breaded Chicken Strip - 22oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(200)
Loved for: juicy texture
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled & Ready Chicken Breast Strips - Frozen - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.1(999)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Organic Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast - 0.75-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$13.28 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Serenity Kids Turmeric Chicken with Organic Vegetables, Herbs & Bone Broth Baby Food Pouch - 3.5oz

$3.99($1.14/ounce)

Tyson Baked Chicken Nuggets - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.