Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

non meat

244 results for “non meat”

Actual Veggies California Veggie Burger - 12oz/4ct

$7.99

True Story Pork Tenderloin - 17oz

$7.99

Beyond Meat Beyond Burger Plant-Based Patties - Frozen - 24oz/6ct

Kevin's Cilantro Lime Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1380)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Impossible Beef Hot Dog Links - Frozen - 10oz

$7.79
ImpossibleNew at target
5(2)
Loved for: authentic taste
SNAP EBT eligible

Healthy Choice Simply Steamers Frozen Meatball Marinara - 10oz

Fresh Organic 100% Grassfed Ground Beef Twin Pack - 2lbs - Good & Gather™

$13.99($0.44/ounce)

kevin's foods Gluten Free Size Lemongrass Chicken - 28oz: Dairy-Free, Soy-Free

$14.99($0.54/ounce)

Sponsored

MorningStar Farms Meal Starters Frozen Plant-Based Crumbles Chorizo - 10oz

$4.59
Morningstar FarmsNew at target
4.6(111)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - Frozen - 64oz - Good & Gather™

$12.99($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(512)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Lightlife Plant Based Vegan Original Organic Tempeh - 8oz

C. Wirthy & Co. Teriyaki Hand-Seasoned Atlantic Salmon Fillets - - 10oz: No Artificial Flavors, Farm Raised

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - 2.48-5.00 lbs - price per lb - Good & Gather™

$19.95 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Savory Campfire Pork Chop - 12oz

$5.00($0.42/ounce)

MorningStar Farms Frozen Veggie Burgers Grillers Original - 9oz/4ct

Impossible Plant-Based Savory Sausage Patties - Frozen - 7.2oz/6ct

Chomps Snack Sticks Original Beef Meat Sticks - 9.2oz/8ct

$18.49($2.01/ounce)

Impossible Plant-Based Chicken Patties - Frozen - 13.5oz/5ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.