Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

paleo dessert

513 results for “paleo dessert”

Wibisco Shirley Chocolate Biscuits - 8ct

$0.89($0.24/ounce)

Bauducco Choco Biscuit - 2.82oz

$3.19($1.13/ounce)

Conchita Maria Chocolate Cookie - 7oz

$1.39($0.20/ounce)

Biscoff Classic Cookies - 8.8oz

$3.19($0.36/ounce)
4.8(2182)
SNAP EBT eligible

Nilla Vanilla Wafers Cookies - 11oz

$4.89($0.44/ounce)
4.7(1323)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Animal Crackers - 46oz - Market Pantry™

$10.39($0.23/ounce)
Market PantryOnly at target
4.7(1757)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Kellogg Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Sticks - 11oz: Whole Grain

$3.99($0.36/ounce)

Teddy Grahams Honey ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)

Mother's Circus Animal Cookies

$3.99 - $7.39

Sponsored

Nilla Mini Vanilla Wafer Cookies - 11oz

$4.89($0.44/ounce)

Animal Crackers - 10oz - Market Pantry

$1.69($0.17/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(1532)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Teddy Grahams Chocolate ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.7(651)
Loved for: cute bear shape
SNAP EBT eligible

Mother's Circus Animal Cookies

$3.99 - $7.39

Harry Potter Treacle Tarts Candy Cookie Bar - 18oz

$5.99

Newtons Soft & Fruit Chewy Fig Cookie Bars - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.7(808)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Pillsbury Funfetti Mini Soft Baked Cookies - 10oz

Mother’s Cookies Chocolatey Dynamite Dinosaurs Bag - 9oz

$3.99($0.44/ounce)

Michel et Augustin Dark Chocolate Cookies Squares Bag - 4.4oz/15ct

$5.69($1.29/ounce)
Michel et AugustinNew at target
4.2(73)
Loved for: individually wrapped
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.