Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pasta refrigerator

402 results for “pasta refrigerator”

Nasoya Gluten Free Vegan Zero Spaghetti Shaped Shirataki - 8oz

Signature Pennoni - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Tri-Color Cheese Tortellini - 17.6oz - Good & Gather™

$5.19($0.29/ounce)

Barilla Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(1512)
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)

Frozen Cheese Ravioli in Fun Shapes - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)

Brami Italian Protein Pasta Curly Macaroni - 12oz

$3.49($0.29/ounce)

White Cheddar Mac and Cheese - 20oz - Good & Gather™

$3.99($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1245)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Sponsored

Mac 'n' Cheese - 20oz - Good & Gather™

$3.99($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1095)
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(892)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Penne Alfredo Pasta with Cajun Chicken - 17oz - Good & Gather™

$8.99($0.53/ounce)

Rana 5 Cheese Tortellini - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.7(1056)
SNAP EBT eligible

Cavattappi Pesto Pasta with Chicken - 15.8oz - Good & Gather™

$8.99($0.57/ounce)

Rana Mozzarella Cheese Ravioli - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.5(368)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Penne Rigate -  Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.8(1629)
SNAP EBT eligible

Rana Mushroom Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.6(220)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Rana Chicken Mozzarella Tortelloni - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.3(440)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Family Size Mac & Cheese - 28oz - Good & Gather™

$5.99
Good & GatherOnly at target
4.5(122)
SNAP EBT eligible

Goodles Twist My Parm Cup Pasta - 2.2oz

$1.99
GoodlesNew at target
SNAP EBT eligible

Dinosaur Shaped Organic Kids' Pasta - 12oz - Good & Gather™

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.