pregnancy snacks
1,875 results
for “pregnancy snacks”Bestseller
$3.79($0.89/ounce)
was $4.29
New lower price
SNAP EBT eligible
$3.79($0.89/ounce)
was $4.29
New lower price
SNAP EBT eligible
$9.99($1.04/ounce)
$3.99($0.61/ounce)
reg $4.29
Sale
SNAP EBT eligible
Recommendations for you
- $3.79($0.89/ounce)was $4.29 New lower price4.6 out of 5 stars with 579 ratings
- $3.99($0.80/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.5 out of 5 stars with 273 ratings
$5.49($0.89/ounce)
$3.99($0.78/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.99($0.94/ounce)
Buy 1, get 1 30% off select MadeGood snacks
Related deals
- $3.99($0.45/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.8 out of 5 stars with 1330 ratings
- $6.99($0.47/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks4.6 out of 5 stars with 929 ratings
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.4 out of 5 stars with 804 ratings
- $3.99($0.45/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.8 out of 5 stars with 815 ratings
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.5 out of 5 stars with 557 ratings
- $4.29($1.10/ounce)Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals4.5 out of 5 stars with 199 ratings
- $3.99($0.45/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.6 out of 5 stars with 508 ratings
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.7 out of 5 stars with 316 ratings
- $3.99($0.45/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.8 out of 5 stars with 642 ratings
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.4 out of 5 stars with 126 ratings
- $3.99($0.80/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.5 out of 5 stars with 263 ratings
- $3.99($0.45/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.4 out of 5 stars with 212 ratings
- $3.99($0.75/ounce)reg $4.99 Sale4.3 out of 5 stars with 57 ratings
- $3.99($0.75/ounce)reg $4.99 Sale4.5 out of 5 stars with 2277 ratings
- $36.99($2.51/ounce)reg $38.99 Sale5 out of 5 stars with 355 ratings
$3.39($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$3.99($0.80/ounce)
Buy 2 for $7 select BelVita snacks
$5.19($0.42/ounce)
Sponsored
Trending now
- $9.99($1.73/ounce)Buy 1, get 1 30% off select protein bars4.1 out of 5 stars with 349 ratings
- $3.79($0.89/ounce)was $4.29 New lower price4.6 out of 5 stars with 579 ratings
- $6.99($0.82/ounce)Buy 1, get 1 30% off select MadeGood snacks4.6 out of 5 stars with 244 ratings
- $9.99($1.78/ounce)Buy 1, get 1 30% off select protein bars4.4 out of 5 stars with 1362 ratings
- $5.19($0.35/ounce)Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars4.5 out of 5 stars with 392 ratings
- Highly rated$2.79 - $7.59Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars on select items4.6 out of 5 stars with 4104 ratings
$9.99($0.66/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$6.99($0.47/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks
$3.99($0.54/ounce)
reg $4.29
Sale
Bestseller
$4.29($0.36/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.29($0.36/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.79($2.41/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.99($0.69/ounce)
Buy 1, get 1 30% off select MadeGood snacks
SNAP EBT eligible
$4.29($0.81/ounce)
Page 1Page 2Page 3Page 4Page 5Page 6Page 7Page 8Page 9Page 10Page 11Page 12Page 13Page 14Page 15Page 16Page 17Page 18Page 19Page 20Page 21Page 22Page 23Page 24Page 25Page 26Page 27Page 28Page 29Page 30Page 31Page 32Page 33Page 34Page 35Page 36Page 37Page 38Page 39Page 40Page 41Page 42Page 43Page 44Page 45Page 46Page 47Page 48Page 49Page 50