Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

variety pack cereal

200 results for “variety pack cereal”

Post Honey Bunches of Oats with Almonds Breakfast Cereal - 23oz

$6.59($0.29/ounce)

Post Premier Protein Mixed Berry Breakfast Cereal - 9oz

Berry Breakfast Cereal - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.2(28)
Loved for: low sugar content
SNAP EBT eligible

Mom's Best Cinnamon Squares Breakfast Cereal - 17.5oz

$4.89($0.28/ounce)

Special K Vanilla and Almond Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

$4.79($0.44/ounce)

Honey Nut Cheerios Gluten Free Breakfast Cereal - 32oz: Low Fat

$7.39($0.23/ounce)
4.8(3529)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Mom's Best Crispy Cocoa Rice Breakfast Cereal - 17.5oz

$4.89($0.28/ounce)
4.4(61)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Kellogg's Sponge Bob Breakfast Cereal - 13.3oz

Kellogg's Special K Fruit and Yogurt Breakfast Cereal - 22oz: Low Fat, Whole Grain

$5.99($0.27/ounce)

Kashi Strawberry Banana Loops Breakfast Cereal - 12.7oz

$5.99
4.7(840)
Loved for: healthy alternative
SNAP EBT eligible

Froot Loops Blueberry Glazed Donut Holes Family Size Breakfast Cereal - 17.8oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.