Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

velvet shells cheese

330 results for “velvet shells cheese”

Mini Babybel Original Semisoft Cheeses - 4.2oz/6ct

$3.89($0.93/ounce)
4.7(3257)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Super Mac Shells & White Cheddar Mac and Cheese - 6oz

$2.99($0.50/ounce)
was $3.19
New lower price
4.5(386)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Colby Jack Cheese Snack Bars - 9oz/12ct - Good & Gather™

$2.79($0.31/ounce)

Quick Bites Pretzels, Mild Cheddar Cheese & Colby Jack Cheese - 4.5oz/3ct - Good & Gather™

$2.99($0.66/ounce)

Chive & Onion Cream Cheese Spread - 8oz - Good & Gather™

$1.99($0.25/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(3497)
Loved for: easy to spread
SNAP EBT eligible

Cacique Ranchero Queso Fresco Cheese - 10oz: All

$2.99($0.30/ounce)
4.7(939)
Loved for: fresh quality
SNAP EBT eligible

Tillamook Cream Cheese Spread

$3.29
New lower price
4.7(155)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Halloween Cheddar Mac and Cheese - 6oz: No Artificial Flavors, No Added Sugar

Annie's Classic Cheddar Mac and Cheese - 6oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup, No Added Sugar

$1.39($0.23/ounce)
Select items on sale

Goodles Cheddy Mac Creamy Cheddar Protein Mac and Cheese Cup - 2.2oz

$1.99($0.90/ounce)

Tillamook Colby Jack Cheese Snack Portions - 7.5oz/10ct

$4.39($0.59/ounce)

Sponsored

Annie's Deluxe Gluten Free Rice Pasta Shells & Cheese Sauce - 11oz: Certified Gluten-Free, No Artificial Flavors

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(643)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Kraft PAW Patrol 2 Pack/7.6oz/4ct Each Microwavable Mac and Cheese Cups

$9.48($0.62/ounce)
Value Bundle
$9.98 when purchased separately

Whipped Plain Cream Cheese Spread - 12oz - Good & Gather™

$2.79($0.23/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(3497)
Loved for: easy to spread
SNAP EBT eligible

Tillamook Whole Milk Mozzarella Cheese Snack Portion - 7.5oz/10ct

Kerrygold Irish Grass-fed Aged Cheddar Cheese Snacking Sticks - 6oz

Buffalo-Style Chicken Dip - 10oz - Good & Gather™

$4.89($0.49/ounce)

Frigo Cheese Heads String Cheese - 12oz/12ct

Kraft Thick 'n Creamy Mac and Cheese Dinner - 7.25oz

$1.19($0.16/ounce)
4.7(2807)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Kraft Spongebob Shapes Mac & Cheese Dinner - 5.5oz

$1.19($0.22/ounce)
4.6(623)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

BelGioioso Fresh Mozzarella Pearl Cheese - 8oz

$5.29($0.66/ounce)
4.7(621)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.