Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

whole wheat spagetti

256 results for “whole wheat spaghetti”

Goodles Cheddar Weather Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.5(131)
SNAP EBT eligible

Extra-Wide Yolk-free Ribbons - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(658)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Signature Radiatore - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Goodles Alfredo Heights Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.6(121)
SNAP EBT eligible

Rigatoni - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1477)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Penne Rigate Pasta -  16oz

$3.19
4.8(316)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Signature Stelline - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Fettuccine - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1675)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Banza Wheat Protein Penne Pasta - 12oz

$3.59

Rotini - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1660)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Banza Wheat Protein Rotini Pasta - 12oz

Five Cheese Pumpkin & Maple Leaf-Shaped Ravioli - Good & Gather 9oz

Sponsored

Barilla Penne Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(1511)
SNAP EBT eligible

Rummo Gluten Free Spaghetti Pasta - 12oz

$4.19($0.35/ounce)

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(640)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Medium Shells - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1176)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(888)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Signature Cavatappi - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.6(83)
Loved for: al dente texture
SNAP EBT eligible

Barilla Ready Pasta Rotini - 7oz

$1.99($0.28/ounce)
4.5(342)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Rummo Fusilli Pasta - 16oz

$3.89($0.24/ounce)
5(1)
SNAP EBT eligible

Goodles Protein Pasta Lucky Penne - 8 oz: Added Prebiotics

Butternut Squash Ravioli - 9oz - Good & Gather™

$4.99($0.55/ounce)

Jumbo Shells - 12oz - Good & Gather™

$1.99($0.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(523)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Dinosaur Shaped Organic Kids' Pasta - 12oz - Good & Gather™

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.