Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

butter cereal crunch peanut

247 results for “butter cereal crunch peanut”

Cap'n Crunch Original Family Size Cereal - 22.1oz

$5.29($0.24/ounce)
4.7(2590)
Loved for: peanut butter flavor
SNAP EBT eligible

Malt-O-Meal S'mores Breakfast Cereal - 30oz

$6.29($0.21/ounce)
4.5(345)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Post Cocoa Pebbles Breakfast Cereal - 23oz: No Certified Synthetic Colors

$6.59($0.29/ounce)
4.4(3471)
Loved for: colorful appearance
SNAP EBT eligible

Ground Up Snickerdoodle Almond & Cashew Butter - 10oz

$9.99($1.00/ounce)
4.5(132)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Bear Naked Gluten Free Cacao and Cashew Butter Crunch Granola - 11oz

$4.99($0.45/ounce)

Adam's 100% Natural Crunchy Peanut Butter - 26oz

$7.49($0.29/ounce)
4.7(276)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cocoa Protein Granola - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.4(21)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Jif Simply Unsweetened Creamy Peanut Butter Spread - 15oz

$3.19
JifNew at target
4.7(623)
SNAP EBT eligible

Jif Simply Unsweetened Crunchy Peanut Butter Spread - 15oz

$3.19
JifNew at target
4.7(393)
SNAP EBT eligible

Ground Up Maple Cookie Almond & Cashew Butter - 10 oz: Creamy

$9.99

Ground Up Snickerdoodle Almond & Cashew Butter Pouch - 1.15oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.