Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

calorie chocolate dark low

284 results for “calorie chocolate dark low”

Dark Chocolate Sea Salt Caramel Candy - 11oz - Favorite Day™

$6.49($0.59/ounce)
4.7(2729)
Loved for: rich dark chocolate
SNAP EBT eligible

Dark Chocolate Syrup - 16oz - Favorite Day™

$3.99
4(44)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Hu Kitchen Cashew Butter + Pure Vanilla Bean Dark Chocolate Bites - 2.75oz

Kit Kat Ghost Toast Halloween Candy Snack Size - 9.8oz

$5.89($0.60/ounce)
Kit KatNew at target
4.5(69)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Intense Dark Raspberry Dark Chocolate Candy Bar - 3.5oz

$5.99($1.71/ounce)
4.7(740)
Loved for: rich dark chocolate
SNAP EBT eligible

Lindt Excellence Sea Salt Dark Chocolate Candy Bar - 3.5 oz.

Dark Chocolate, Caramel, Pretzel with Sea Salt Crunchy Clusters Candy - 6.5oz - Favorite Day™

$4.49($0.69/ounce)

Ghirardelli Sea Salt Caramel Dark Chocolate Candy SQUARES Bar - 4.8oz

UNREAL Dark Chocolate Peanut Butter Cups - 4.2oz

$6.39($1.52/ounce)
4.6(363)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Dark Chocolate Candy squares with Sea Salt Caramel Filling

$6.49 - $26.99
Lower price on select items

Sponsored

UNREAL Chocolate Coconut & Nougat Halloween Candy Bars Variety Bag - 11.43oz/20ct

$11.99($1.05/ounce)
UNREALNew at target
4.6(143)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)

Dark Chocolate Cocoa Almonds - 9.5oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.6(11911)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Dark Chocolate Sea Salt Caramels Candy - 25oz - Favorite Day™

$12.99($0.52/ounce)
4.7(266)
Loved for: perfect texture
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Dark Chocolate Candy SQUARES with Raspberry Filling - 5.32oz

$6.49($1.22/ounce)
was $6.99
New lower price

Tru Fru Freeze Dried Strawberries in Dark & White Chocolate - 3.4 oz

GHIRARDELLI Dark Chocolate Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Dark Chocolate Candy SQUARES with Mint Filling - 5.32oz

$6.49($1.22/ounce)
was $6.99
New lower price

Hu Kitchen Coconut Dark Chocolate Bites - 2.75oz

Brookside Acai & Blueberry Flavors Dark Chocolate Candy - 7oz

$6.29($0.90/ounce)
4.8(1353)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Tru Fru Freeze Dried Strawberries in Dark and White Chocolate - 1.7oz

$2.99($1.76/ounce)
4.7(444)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.