Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cauliflower risotto

211 results for “cauliflower risotto”

Rana Short Rib Lasagna Pasta - 42oz

$19.99($0.48/ounce)

Suddenly Salad Herb and Garlic Pasta Salad - 7.5oz

$1.99
4.5(31)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

PuraVida Spicy Sesame Broccoli - 10oz: Roasted

Suddenly Salad Green Goddess Pasta Salad - 7.5oz

$2.49($0.33/ounce)
was $2.79
New lower price

MiLa Caramelized Scallion Oil Noodle - 5.68oz

$6.99($1.23/ounce)
4.2(243)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Blackbird Frozen Margherita Plant Based Pizza - 14oz

$8.99($0.64/ounce)
4.5(148)
Loved for: crispy crust
SNAP EBT eligible

egglife Roasted Garlic Power Pasta - 9oz

Flower-Shaped Ravioli Pasta - 9oz

$4.29
4.1(32)
Loved for: colorful shapes
SNAP EBT eligible

Birds Eye Spinach Lentil Veggie Pasta Rotini Alfredo - 10oz

$3.39($0.34/ounce)
4.2(350)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nasoya Gluten Free Vegan Zero Spaghetti Shaped Shirataki - 8oz

Sponsored

Taylor Farms Broccoli & Cauliflower Florets - 12oz

Rana Italian Sausage Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.3(111)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Bombay Potatoes - 10oz - Good & Gather™

$2.89($0.29/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(102)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Hot Pockets Italian Meatballs & Mozzarella Snacks - 18oz/4ct

$5.29($0.29/ounce)
4.4(246)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Rao's Made For Home Italian Sausage Arrabbiata Pizza - 21.2oz

Let's Dish! Risotto with Chicken and Asparagus - 24.75oz

Italian-Style Wrap with Wheat Tortilla - 9oz - Good & Gather™

$5.49($0.61/ounce)

Actual Veggies Mushroom Quinoa Veggie Burger - 12oz/4ct

Suddenly Salad Greek Pasta Salad - 7.5oz

$2.49($0.33/ounce)
was $2.79
New lower price

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.