Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken thigh barbecue

265 results for “chicken thigh barbecue”

Tyson All Boneless & Skinless Chicken Thighs - 1.26-2.938 lbs - price per lb

$11.57 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Boneless & Skinless Antibiotic Free Chicken Thigh Filets - 1.4-2.2lbs - price per lb

$8.78 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Bone-In Chicken Thighs - 2.32 - 2.69lbs - price per lb

$5.35 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Organic Boneless & Skinless Air Chilled Chicken Thighs - 0.6-1.5lbs - price per lb - Good & Gather™

$8.99 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Organic Air Chilled Boneless Skinless Chicken Thighs - 1-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$11.38 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Grilled Chicken Breast Strips - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(2111)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible

Perdue Bone-In Chicken Thighs - 1.9-2.42lbs - price per lb

$4.82 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Shredded Rotisserie Seasoned Chicken - 12oz - Good & Gather™

$6.29($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(1508)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

Sponsored

Shredded Chicken - 12oz - Good & Gather™

$6.29($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(1345)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

Chicken Thigh in BBQ Sauce - 16oz - Good & Gather™

$6.99

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Thighs - 0.75-1.90lbs- price per lb - Good & Gather™

$9.48 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Little Spoon Chicken Maple Sausage Bites - 9.8oz

$9.99
Little SpoonNew at target
4.7(84)
SNAP EBT eligible

Grilled Teriyaki Chicken Thighs 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
4.1(82)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Perdue Harvestland Organic Boneless Skinless Chicken Thighs - 1-2 lb - price per lb

$8.57 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Grilled Fajita Chicken Breast Strips - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(2111)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible
Skip to next section

Sponsored

Tyson Grilled Chicken Bites - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.7(38)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast Value Pack - 2.5-5.25lbs - price per lb - Good & Gather™

$11.45 max price($2.29/lb)
was $2.69/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

Tyson All Natural White Meat Fun Nuggets - Frozen - 29oz

$6.99($0.24/ounce)
4.7(5284)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Tyson Blackened Flavored Chicken Breast Strips - - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.6(751)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Foster Farms No Antibiotics Ever Chicken Thighs - 1.4-2.2lbs - price per lb

$5.02 max price($2.79/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Grilled & Ready Oven Roasted Diced Chicken Breast - - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.3(625)
Loved for: convenient meal prep
SNAP EBT eligible

Tyson Any'tizers Honey BBQ Flavored Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.1(1175)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - price per lb - Good & Gather™

$8.78 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.