Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chili sauce sriracha

203 results for “chili sauce sriracha”

Huy Fong Sriracha Chili Sauce Hot 17oz

$4.99($0.29/ounce)

Roland Sriracha Chili Sauce - 17oz

$3.69($0.22/ounce)

Huy Fong Chili Garlic Sauce 8oz

$2.79($0.35/ounce)
was $3.19
New lower price

Melinda's Sriracha Hot Chili Sauce - 12 fl oz: Medium Spice Level

Sweet Thai Chili Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)

Lao Gan Ma Spicy Chili Crisp - 7.41oz

Lee Kum Kee Sriracha Mayonnaise -  15 fl oz

$7.99($0.53/fluid ounce)
4.6(1473)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Momofuku Chili Crunch Oil - 5.5oz: Medium Spice

$10.39($1.89/ounce)
4.9(3666)
Loved for: unique flavor profile
SNAP EBT eligible

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Tikka Masala Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(566)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Bachan's Original Japanese BBQ Sauce - 17oz

$8.49($0.50/ounce)
4.8(3065)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

Mea Ploy Sweet Chili Sauce - 12oz

$3.69($0.31/ounce)

Sesame Teriyaki Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(833)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

TABASCO Sriracha Sauce - 20oz

$4.79
4.7(39)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Butter Chicken Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(691)
SNAP EBT eligible

Fly by Jing Original Sichuan Chili Crisp Vegan Crispy Hot Sauce - 6oz

Sponsored

Kinder's The Fajita Blend Seasoning - 1oz

4.6(107)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Kinder's Woodfired Chili - 1oz

4.1(87)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Goya Sofrito 12oz: With Garlic

$2.79($0.23/ounce)
4.7(226)
Loved for: versatile condiment
SNAP EBT eligible

Primal Kitchen Creamy Sriracha Dipping Sauce - 10oz

Old El Paso Red Enchilada Sauce Mild 10oz: Low Fat, Gluten-Free, Vegan

Heinz Chili Sauce - 12oz

$3.69($0.31/ounce)
4.6(410)
Loved for: versatile condiment
SNAP EBT eligible

Siete Chili Lime Seasoning - 4.3oz

$5.69
SieteNew at target
5(4)
SNAP EBT eligible

Chili Powder - 2.5oz - Good & Gather™

$1.19($0.48/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(665)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.