Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

halo chips

1,000+ results for “halo chips”

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 18ct

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale
4.7(4426)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Siete Sea Salt Vin Kettle Potato Chips - 5.5oz

4.7(1119)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Cape Cod Potato Chips Original Kettle Cooked Chips - 8oz

$3.99($0.50/ounce)
4.7(963)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Ruffles Cheddar Sour Cream Potato Chips - 2.25oz

$2.79($1.24/ounce)
4.7(2888)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Ruffles Original Flavor Party Size Ridged Potato Chips - 13oz: Gluten-Free

$6.69($0.51/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Doritos Chili Limon Tortilla Chips - 10.75oz

DoritosNew at target
4.7(1850)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Lay's Limón Flavored Potato Chips - 7.75oz

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(2027)
Loved for: tangy flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Siete Sour Cream and Onion Kettle Chips - 5.5oz

4.3(212)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Quaker White Cheddar Gluten Free Large Rice Cakes - 5.5oz: Whole Grain

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Limón Cheese Flavored Snacks - 8.5oz: Gluten-Free

Frito-Lay Sunchips Mix Variety Pack - 18oz

$8.99($0.50/ounce)
reg $10.99
Sale
4.7(290)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

HERR'S Chick-fil-A Sea Salt Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(259)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1338)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Pringles Snack Cups Variety Pack Potato Crisps Chips - 12.9oz/18ct: Original, Cheddar, Onion, Sour Cream

Halo Top Birthday Cake Ice Cream - 16oz

$4.99($0.31/fluid ounce)
4.5(966)
Loved for: low calories
SNAP EBT eligible

SuperPretzel Baked Soft Pretzels - 6ct/13oz

$3.99($0.31/ounce)
4.4(1127)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.