Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kids frozen pasta

330 results for “kids frozen pasta”

Scott & Jon's Shrimp Alfredo Pasta Bowl Meal - 9.6oz

$4.29($0.45/ounce)
4.5(834)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rao's Made For Home Meat Lasagna Meal -  9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $5.39
Sale

Bibigo Frozen Chicken Wonton Soup - 10.0oz

$4.39($0.44/ounce)
4.2(67)
Loved for: flavorful broth
SNAP EBT eligible

Red's All Steak Cilantro & Lime Burrito - 4.5oz: Beef

$2.49
4.2(66)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Amy's Organic Gluten Free Vegan Corn Masa, Tomatillos and Black Beans Tamale Verde - 10.3oz

Healthy Choice Max Frozen Tex Mex Chicken - 14oz

$5.49($0.39/ounce)
4.3(257)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Tattooed Chef Hot Honey Mac & Cheese Bowl - 9oz

$5.99($0.67/ounce)

Tattooed Chef Frozen Creamy Pesto Gnocchi Bowl - 9oz

No Antibiotics Ever Crispy Chicken Breast Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(998)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Devour Tortellini Alfredo with Italian Sausage - 11.5oz

$3.59($0.31/ounce)
4.2(99)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Tem Toa Chicken Red Curry - 9oz

$5.99

Sponsored

Amy's Gluten Free and Vegan  Frozen Spanish Rice & Beans Enchilada Meal - 10oz

$6.29($0.63/ounce)

Devour Big Bowl Spicy Gochujang Pork Mac & Cheese - 14oz

$4.49($0.32/ounce)
4.4(114)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Sukhi's Indian Chicken Tikka Masala Samosa Appetizer Snack with Cilantro Chutney Dipping Sauce - 10oz

$7.49($0.75/ounce)
reg $8.49
Sale

Amy's Indian Mattar Paneer Non-GMO, Gluten Free - 10 oz: Organic Certified

Healthy Choice Cafe Steamers Chicken Lo Mein - 9.5oz

$2.99($0.31/ounce)
4.1(104)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Scott & Jon's Shrimp Scampi Pasta Bowl Meal - 9.6oz

$4.29($0.45/ounce)
was $4.59
New lower price

Devour Frozen All Day Breakfast Double Sausage and Bacon Loaded Tots - 9oz

Amy's Frozen Gluten Free and Vegan Tofu Scramble - 9oz

$6.29($0.70/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.