peanut butter nutri grain bar
299 results
for “peanut butter nutrigrain bar”$5.39($0.51/ounce)
$3.29($0.46/ounce)
$4.29($0.60/ounce)
$3.29($0.49/ounce)
Deals in Granola & Cereal Bars
- $10.59($1.07/ounce)Buy 1, get 1 25% off select ALOHA & GoMacro protein bars4.8 out of 5 stars with 33 ratings
- $10.59($1.07/ounce)Buy 1, get 1 25% off select ALOHA & GoMacro protein bars4.2 out of 5 stars with 26 ratings
- $10.59($1.07/ounce)Buy 1, get 1 25% off select ALOHA & GoMacro protein bars4.3 out of 5 stars with 21 ratings
- $9.29($1.31/ounce)Buy 1, get 1 25% off select ALOHA & GoMacro protein bars4.6 out of 5 stars with 34 ratings
- $10.59($1.07/ounce)Buy 1, get 1 25% off select ALOHA & GoMacro protein bars4.3 out of 5 stars with 6 ratings
- $5.89 - $20.99Buy 2 for $10 select Clif Kid ZBAR snack bars on select items4.8 out of 5 stars with 1259 ratings
- $4.29($0.36/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature's Bakery snacks4.7 out of 5 stars with 1925 ratings
- $4.29($0.36/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature's Bakery snacks4.7 out of 5 stars with 1870 ratings
- $5.89 - $15.99Buy 2 for $10 select Clif Kid ZBAR snack bars on select items4.7 out of 5 stars with 887 ratings
- $5.89 - $15.89Lower price on select itemsBuy 2 for $10 select Clif Kid ZBAR snack bars on select items4.8 out of 5 stars with 863 ratings
- $4.29($0.36/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature's Bakery snacks4.7 out of 5 stars with 552 ratings
- $2.99 - $9.29Buy 1, get 1 25% off select ALOHA & GoMacro protein bars on select items4.6 out of 5 stars with 253 ratings
- $4.29($0.36/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature's Bakery snacks4.7 out of 5 stars with 1357 ratings
- $4.29($0.36/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature's Bakery snacks4.7 out of 5 stars with 1358 ratings
$3.29($0.37/ounce)
$4.29($0.66/ounce)
$2.99($0.20/ounce)
$7.29($0.51/ounce)
$3.29($0.46/ounce)
$8.99($0.64/ounce)
$4.99($0.59/ounce)
Good & GatherNew at target
SNAP EBT eligible
$4.29($0.58/ounce)
was $4.59
New lower price
Sponsored
$7.99($0.91/ounce)
$7.29($0.54/ounce)
$7.29($0.49/ounce)
$2.49($1.08/ounce)
$3.29($0.49/ounce)
$9.29($0.39/ounce)
$9.79($0.58/ounce)
$7.69($1.10/ounce)
Sponsored
$7.99($0.91/ounce)
$3.29($0.46/ounce)
$13.59($0.48/ounce)
$8.79($0.41/ounce)
Nature ValleyNew at target
SNAP EBT eligible