Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

spinach artichoke hummus

210 results for “spinach artichoke hummus”

Ithaca Lemon Beet Hummus - 10oz

$5.49
4.8(137)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Fresh Steam-in-Bag Spinach - 9oz - Good & Gather™

$1.99($0.22/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3247)
SNAP EBT eligible

Hot Honey Chopped Salad Kit - 10.57oz - Good & Gather™

Frozen Organic Spinach - 10oz - Good & Gather™

$2.59($0.26/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(401)
Loved for: convenient portioning
SNAP EBT eligible

Frozen Cut Leaf Spinach - 10oz - Good & Gather™

$1.59($0.16/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(728)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Organic Cheese & Spinach Ravioli in Beef Bolognese Sauce - 4.5oz - Good & Gather™

Fresh Organic Baby Spinach - Good & Gather™

$2.99 - $5.59
Good & GatherOnly at target
4.6(3387)
SNAP EBT eligible

Fresh Baby Spinach - 5oz - Good & Gather™

$2.29($0.46/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1109)
SNAP EBT eligible

Caesar Mini Chopped Salad Kit - Good & Gather™ - 4.42oz

Fresh Baby Spinach - 10oz - Good & Gather™

$3.79($0.38/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(695)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Organic Baby Spinach & Arugula - 5oz - Good & Gather™

Reese Quartered Artichoke Hearts 14oz

$3.19($0.23/ounce)
4.5(389)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(892)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Fresh Rainbow Bell Peppers 3ct - Good & Gather™

$2.99($1.00/count)
Good & GatherOnly at target
4.4(4186)
SNAP EBT eligible

Fresh 50/50 Blend - 10oz - Good & Gather™

$3.99($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(560)
SNAP EBT eligible

Dr. Praeger's Frozen Gluten Free Spinach Littles - 10oz

$4.69($0.47/ounce)
4.5(192)
Loved for: nutritious ingredients
SNAP EBT eligible

Veggies Made Great Gluten Free Spinach Egg White Frittata - 12oz/6ct

$5.99($0.50/ounce)

Fresh Organic Romaine Hearts - 12oz/3ct - Good & Gather™

$4.69($0.39/ounce)

Tri-Color Coleslaw - 8oz - Good & Gather™

$0.99($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(2099)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.