Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

Non-GMO : Pantry

Sponsored

1,037 results

Dole Pineapple Chunks in Juice - 20oz

$2.29($0.11/ounce)

Del Monte Cut Green Beans - 14.5oz

$1.69($0.12/ounce)

Organic Fresh Cilantro - 1ct

$1.79
4.1(392)
SNAP EBT eligible

King Arthur Flour Unbleached All-Purpose Flour - 5lbs

$6.29($0.08/ounce)

Sponsored

GoGo SqueeZ Applesauce, Apple Apple

$3.39 - $11.49

Siete Mild Taco Seasoning - 1.31oz: Garlic, Chili Pepper, Cumin

Libby's 100% Pure Pumpkin Puree for Pies

$2.39 - $4.69

Barilla Protein+ Penne Pasta - 14.5oz

$2.99($0.21/ounce)

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Pack - 3.25oz: Keto Certified, Vegan

King Arthur Flour Unbleached Bread Flour - 5lbs

$6.89($0.09/ounce)

Barilla Penne Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(1513)
SNAP EBT eligible

Barilla Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(1512)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Barilla Protein+ Spaghetti Pasta - 14.5oz

$2.99($0.21/ounce)

Minute Rice Gluten Free Jasmine Rice - 8.8oz/2ct

$1.99($0.23/ounce)

Organic Coconut Milk - 13.5 fl oz - Good & Gather™

$2.29($0.17/fluid ounce)

Graza Sizzle Extra Virgin Olive Oil for Cooking - 750ml

$14.29($0.56/fluid ounce)

Organic Low Sodium Cannellini Beans - 15oz - Good & Gather™

$0.99($0.07/ounce)
was $1.29
New lower price

Jif Natural Creamy Peanut Butter Spread - 40oz

$6.99($0.17/ounce)

Organic Low Sodium Black Beans - 15oz - Good & Gather™

$0.99($0.07/ounce)
was $1.29
New lower price

Sponsored

Brami Italian Protein Pasta Curly Macaroni - 12oz

$3.49($0.29/ounce)

Rotel Diced Tomatoes & Green Chilies Mild 10oz

$1.59($0.16/ounce)

Get top deals, latest trends, and more.