Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

crockpot meals

670 results for “crockpot meals”

Red's All Steak Cilantro & Lime Burrito - 4.5oz: Beef

$2.49
4.2(66)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Bibigo Frozen Beef & Vegetable Japchae Noodles - 10.0oz

$4.39($0.44/ounce)
4.3(84)
Loved for: authentic taste
SNAP EBT eligible

Rao's Made For Home Meat Lasagna Meal -  9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $5.39
Sale

Tattooed Chef Frozen Brown Butter & Sage Agnolotti Bowl - 8oz

Devour Pesto Ravioli with Spicy Italian Sausage - 12oz

$3.59($0.30/ounce)

Counter Bean & Cheese Burrito - 7.2oz

Amy's Gluten Free Frozen Tortilla Casserole & Black Beans Bowls - 9.5oz

$6.29($0.66/ounce)

Amy's Indian Mattar Paneer Non-GMO, Gluten Free - 10 oz: Organic Certified

P.F. Chang's General Chang's Chicken - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Stouffer's Chicken Alfredo Pasta Meal Size Dinner - 57oz: High Protein, No Added Sugar

$15.39($0.27/ounce)

Red's All Organic Black Bean & Cheese Burrito - 5oz

$2.49
4.7(82)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Blue Zones Kitchen Gluten Free Burrito Bowl - 9oz: Vegan

Sponsored

Healthy Choice Cafe Steamers Chicken Lo Mein - 9.5oz

$2.99($0.31/ounce)
4.1(102)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Pepperoni Stacker Lunch Kit - 2.8oz - Good & Gather™

$2.29($0.82/ounce)

Amy's Frozen Gluten Free and Vegan Tofu Scramble - 9oz

$6.29($0.70/ounce)

Tattooed Chef Frozen Creamy Pesto Gnocchi Bowl - 9oz

Devour Big Bowl Buffalo Chicken Mac & Cheese - 14oz

$4.49
4.4(79)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Purple Carrot Vegan Plant-Based Be'f Udon Noodle Bowl - 10.75oz

PuraVida Frozen Disney KidsLife Baja Bowl Jr - 5.5oz

$4.99

Tem Toa Chicken Green Curry - 9oz

$5.99

Healthy Choice Max Frozen Tex Mex Chicken - 14oz

$5.49($0.39/ounce)
4.3(256)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.