Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

light peanut butter

218 results for “light peanut butter”

Mooski Overnight Oat Bites Peanut Butter - 3.6oz/6ct

Justin's Chocolate Hazelnut Butter Blend - 12oz: Certified Gluten-Free, Creamy

$9.19($0.77/ounce)

Justin's Classic Peanut Butter Squeeze - 1.15oz / 10ct: Creamy Texture

$6.99($0.61/ounce)
was $8.99
New lower price

Peanut Butter S'mores Trail Mix - 9oz - Favorite Day™

David Protein Gold Salted Peanut Butter High Protein Bars - 28g Protein - 12ct

$39.00($1.37/ounce)

Feastables MrBeast Peanut Butter Cups - 7.05oz/5ct

$6.39($0.91/ounce)
4.3(2706)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Ground Up Maple Cookie Almond & Cashew Butter - 10 oz: Creamy

$9.99

UNREAL Peanut Butter Cup Chocolate S'mores Kit - 13.79oz

$14.99
4.5(67)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skippy Regular Creamy Squeeze Pouch - 6oz

$2.69($0.45/ounce)
4.8(354)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Tru Fru Bananas in Dark Chocolate and Peanut Butter - 18oz

$15.99($0.89/ounce)
4.6(108)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Texas Roadhouse Whipped Original Salted Spread Butter - 7.35oz

Oat Haus Original Granola Butter Squeeze - 1.13oz: Gluten-Free, Tree Nut Free, Vegan

$1.49($1.32/ounce)

Chocolate Peanut Butter & Caramel Cake Pop - Favorite Day™ 8oz

Jif Crunchy Peanut Butter & Chocolate Flavored Spread - 15oz

$3.79
4.7(235)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Organic Peanut Butter Poppers Breakfast Cereal - 10oz - Good & Gather

$3.39($0.34/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.