Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

olive spread

342 results for “olive spread”

Land O Lakes Spreadable Butter with Olive Oil & Sea Salt

$2.99 - $7.19
Select items on sale

Greek Pitted Kalamata Olives - 6.5oz - Good & Gather™

$4.59($0.71/ounce)

Sliced Black Ripe Olives - 2.25oz - Market Pantry™

$1.99($0.88/ounce)

Pitted Large Black Ripe Olives - 6oz - Market Pantry

$1.99($0.33/ounce)

Manzanilla Olives with Pimiento - 5.75oz - Market Pantry™

$1.99($0.35/ounce)
Market PantryOnly at target
4.5(1019)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Garlic Stuffed Queen Olives - 7oz - Good & Gather™

$4.19($0.60/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(299)
Loved for: firm texture
SNAP EBT eligible

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Greek Kalamata Olive PC - 7oz - Good & Gather™

$4.59($0.66/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(86)
Loved for: conveniently sliced
SNAP EBT eligible

Pitted Small Black Ripe Olives - 6oz - Market Pantry

$1.99($0.33/ounce)

Sliced Black Ripe Olives 2.25oz - Market Pantry™

$1.99($0.88/ounce)

Pearls Olives-to-Go Sliced Ripe Black Olives - 5.6oz/4ct

$3.99($0.71/ounce)
4.7(265)
Loved for: freshness
SNAP EBT eligible

Pearls Olives-to-Go Pitted Large Black Ripe Olives - 4.8oz/4pk

Castelvetrano Pitted Olives - 6oz - Good & Gather™

$4.99($1.01/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(50)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible
Skip to next section

Sponsored

Greek Marinated Olive Medley with Basil and Garlic - 6.3oz - Good & Gather™

$3.39($0.53/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(99)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Pearls Olives-to-Go Pitted Large Ripe Black Olives - 16ct

$10.99($0.57/ounce)

Pearls Olives-to-Go Pimiento Stuffed Olives - 4ct

$3.99($0.62/ounce)

Pearls Kalamata Olives to Go - 4ct

$3.99($0.71/ounce)

Kosterina Greek Herb Pitted Organic Kalamata Olives - 6.7oz

$6.99($1.04/ounce)
4.6(280)
Loved for: unique flavors
SNAP EBT eligible

Mezzetta Super Colossal Spanish Queen Pimento Stuffed Olives - 10oz

$6.59($0.66/ounce)

Mezzetta Imported Spanish Queen Martini Olives - 10oz: Unpitted, Green Olives

$6.59($0.66/ounce)

Early California Sliced Ripe Olives - 3.8oz: Pitted, Black Olives

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.