Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

squid ink pasta

486 results for “squid ink pasta”

Banza Gluten Free Chickpea Shells and Vegan Cheddar - 5.5oz

$3.39($0.62/ounce)

A-SHA Hello Kitty Noodles - 6pk / 20.1oz: Scallion Flavor

$9.99($0.50/ounce)
4.2(97)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible

Kraft Variety Mac and Cheese Cups - 7.6oz/4ct

$5.49($0.68/ounce)
4.6(2188)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Foods Mama Cups Vegetable Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Banza Gluten-Free Chickpea Mac and Deluxe Cheddar - 11oz

$4.79($0.44/ounce)
4.4(180)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Annie's 3 Pack/6oz Each Organic Super Mac Shells & White Cheddar Mac and Cheese

$8.52($0.47/ounce)
Value Bundle
$8.97 when purchased separately

Annie's 2 Pack/6oz Each Organic Super Mac Shells & White Cheddar Mac and Cheese

$5.68($0.47/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately

Goodles Alfredo Heights Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.7(131)
SNAP EBT eligible

Momofuku x A-Sha Spicy Soy Noodles - 5ct/16.75oz

$13.99($0.84/ounce)

Velveeta Buffalo Mac & Cheese - 11oz

$2.69($0.24/ounce)
4.4(508)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Goodles Twist My Parm Cup Pasta - 2.2oz

$1.99
GoodlesNew at target
SNAP EBT eligible

Sponsored

Goodles Cheddar Weather Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.6(142)
SNAP EBT eligible

Goodles Twist My Parm 4pk Cups Pasta - 8.8oz

$7.79

Goodles Hot Shot Jackpot Twirly Noodles - 5.25oz

$3.19
GoodlesNew at target
4.6(130)
SNAP EBT eligible

Totino's Ramen Cheese Pizza Cup - 2.5oz

$1.99
Totino'sNew at target
SNAP EBT eligible

Jin Ramen Spicy - 16.9oz/4ct

$5.99
Jin RamenNew at target
SNAP EBT eligible

Old El Pasto Ramen Fajita Cup - 2.5oz

$2.29
Old El PasoNew at target
SNAP EBT eligible

Immi Spicy "Beef" Flavor Ramen Noodles - 10.4oz/4ct

$12.49

OTOKI Cheese Ramen Cheddar Instant Noodle Soup - 15.7oz/4ct

OTOKI Cheese Ramen Spicy Instant Noodle Soup - 9.45oz/4ct

Old El Pasto Ramen Birria Cup - 2.5oz

$2.29
Old El PasoNew at target
SNAP EBT eligible

Totino's Ramen Buff Chicken - 2.5oz

$1.99
Totino'sNew at target
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.